امروز چهارشنبه 01 اسفند 1397 - ساعت 17:28

مدرسه هنر و رسانه

یکی از صنایع دستی است که خاستگاه این هنر از کشورهای آسیایی بوده‌است .
این هنر در دوره صفویه در ایران رواج یافت و در شهرهای اصفهان و قزوین مراکز عمده تولید این هنر بودند.

این هنر بیشتر در مجسمه‌سازی، ساخت قلمدان، قاب قرآن و جلد کتاب به کار می‌رود.

نقد پوستر هنر جوی عزیز عطیه ستاری نجارزاده
با موضوع: مقاومت قدس
نام درس: دانش فنی پایه گرافیک
پایه دهم
تعداد پوستر: 37

ملانی فرانکلین بعد از آشنایی با افکار امام خمینی مسلمان شد و نام خود را به مرضیه هاشمی تغییر داد . او خبرنگار، مستندساز و گوینده اخبار آمریکایی-ایرانی است و اکنون مجری پرس تی‌وی، شبکه انگلیسی‌زبان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

چندی پیش که او برای دیدار خانواده و برادر بیمار خود به آمریکا رفته بود، به دلایل نامعلومی توسط پلیس آمریکا توقیف شد.
به مدّت دو روز هیچ خبری از ایشان به خانواده شان داده نشد و بالاخره پس از گذشت دو روز توانسته با دختر خود صحبت کرده و اطلاعاتی در مورد شرایط محبوس بودنشان بدهند

گرفتن حجاب اسلامی از مرضیه هاشمی ، دادن تنها گوشت خوک به عنوان غذا و زدن زنجیر به دست و پای ایشان تنها بخشی از جنایاتی است که در زندان های امریکایی که دم از دموکراسی و آزادی بیان میزند در این روزها اتفاق می افتد!

 دوست من

این بار " خاطرات سفیر "
عکس و معرفی توسط هنرجوی پایه دهم عطیه ستاری


کتاب «خاطرات سفیر» خاطرات بانویی ایرانی و مسلمان است که مخاطبینش را با لحنی جذاب و گیرا با خود به قلب فرانسه یعنی پاریس می برد. نیلوفر شادمهری نویسنده این کتاب به عنوان دانشجوی ممتاز ایرانی در فرانسه این خاطرات را تجربه کرده و در اختیار مخاطبین قرار داده است.
او شد سفیر ایران، یا بهتر بگوییم سفیر اسلام در قلب‌کشور فرانسه. بانویی محجبه و‌ شاید کمی متفاوت از هم‌سالان و همکلاسی‌های خود که برای تکمیل تحصیلاتش در رشته‌ی طراحی صنعتی، برای مدتی ایران را به مقصد فرانسه ترک می‌کند و اینگونه خاطرات سفیر آغاز می‌شود.

مقاطع تحصیلی

 

اوقات شرعی