امروز شنبه 04 فروردين 1397 - ساعت 20:32

شبکه اجتماعی دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید افتتاح می‌شود

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای)

مطالعات ایجاد شبکه اجتماعی دانش‌آموزان «شاد» تمام شد و در سال تحصیلی با حضور دانش‌آموزان نخبه افتتاح می‌شود.

 

 

حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار داشت: در عرصه فضای مجازی، مطالعات ایجاد شبکه اجتماعی دانش‌آموزان «شاد» تمام شد و در سال تحصیلی با حضور دانش‌آموزان نخبه افتتاح می‌شود.

وی افزود: هدف از ایجاد شبکه اجتماعی دانش‌آموزان این است که دانش‌‌آموزان نخبه کشور با هم ارتباط داشته باشند و تولیدات خود را در معرض استفاده دیگر دانش‌آموزان قرار دهند.

کفاش با اشاره به حوزه مشاوره و امور تربیتی گفت: محور اصلی فعالیت، توانمندسازی مربیان و مشاوران است و آزمونی برگزار شد و مشاوران تربیتی و تحصیلی را به لحاظ سابقه دسته‌بندی کرده‌ایم و امسال آزمونی برای مربیان نیز برگزار می‌کنیم تا دسته‌بندی شوند که این دسته‌بندی برای آموزش است، چرا که باید آموزش‌ها طبقه‌بندی شوند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش افزود: امیدواریم گزارش مقدماتی دو طرح جامع تحت عنوان «سند تربیت» و «سند مشاوره تربیتی و تحصیلی» را تا پایان سال 94 به شورای عالی آموزش و پرورش ارائه دهیم.

وی اضافه کرد: اصلی‌ترین کار در سال تحصیلی جدید تغییر نقش مربی تربیتی از مجری فعالیت‌های پرورشی به راهبرد تربیتی است یعنی مربی در مدرسه آموزش ببیند و کار را به دانش‌آموزان واگذار کند؛ بخشی از کار را به پیشتازان، فرزانگان، انجمن اسلامی و بسیج بدهد و هدایت و راهبری را خود انجام دهد که این نیاز به آموزش و فرهنگ‌سازی دارد و ما این کار را شروع کرده‌ایم.

 

به نقل از فارس

مدیریت سایت

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis, Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis.

وبگاه: www.smartaddons.com

نظرات


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مقاطع تحصیلی

 

اوقات شرعی