راهنمای ثبت نام مالی مقاطع


۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۷:۰۱:۴۳
۶۱۱۹

اطلاعیه واحد امور مالی موسسه فرهنگی آموزشی تزکیه

بسمه تعالی

با توجه به شرایط موجود و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت حفظ سلامتی اولیاء محترم ، روند پرداخت شهریه سال تحصیلی 1401-1400 فقط به صورت آنلاین و غیر حضوری توسط اولیاء محترم و از تاریخ 1400/02/07  صورت می گیرد لذا از مراجعه حضوری به مقاطع و یا واحد مالی مجتمع خودداری نمایید .

لطفا در نظر داشته باشید:

1-در ثبت نام مالی ، تمامی شرایط قابل پرداخت برای تسهیل امور اولیاء محترم درنظر گرفته شده است ، لذا در چهارچوب تعریف شده ، مراحل پرداخت را انجام دهید .

2- شهریه مذکور قطعی بوده و در صورت برگزاری کلاس ها به صورت مجازی ، نیمه حضوری و یا حضوری هیچ تغییری در مبلغ نخواهد داشت.

3- لطفا در زمان ثبت نام و پیش از حضور در واحد امور مالی ، شماره صیادی چک های صادر شده را در سامانه صیاد بانک مرکزی  ثبت نمایید و پس ار تاییدیه واحد امور مالی قرارداد شهریه دریافت نمایید . 

4- به استناد مصوبه 337 جلسه مورخ 79/11/26  شورای نظارت مرکزی اطلاع از موارد ذیل جهت تسویه مالی و دریافت پرونده تحصیلی الزامی است . چنانچه دانش آموز از شروع سال تحصیلی در واحد آموزشی منصرف شود معادل 5% شهریه ، قبل از امتحانات نوبت اول 50% شهریه و پس از امتحانات نوبت دوم 100% شهریه را باید پرداخت نماید و مبلغی قابل عودت نمی باشد.

 

 فرآیند ثبت نام مالی دانش آموزان سال تحصیلی 1401-1400

  1. پرداخت مبلغ پیش پرداخت تعیین شده (بطورکامل ) از طریق اینترنت بانک ، دستگاه ATM ، فیش بانکی و یا اپلیکیشن های موجود و تهیه قبض و یا رسید
  2. تعیین روش پرداخت اقساط از مجموع روش های تعیین و ارائه شده
  3. وارد کردن اطلاعات هر یک از چک ها
  4.  بارگذاری تصویر رسید پرداخت (دقت نمایید که واضح و خوانا باشد ) و تصویر (پشت و رو) چک ها
  5. تعیین زمان برای تحویل اسناد (چک ها ) به واحد مالی

           در نظر داشته باشید شماره صیادی چک های صادر شده بایستی در سامانه صیاد بانک مرکزی ثبت و به تایید واحد امور مالی موسسه برسد .

با توجه به انجام این فرآیند و رصد واحد مالی به صورت آنلاین ، در صورت بروز مشکل درهریک از مراحل پیش پرداخت و یا ثبت چک ها ، پیش از مراجعه جهت تحویل چک ها با شما تماس گرفته خواهد شد . در صورت بروز مشکل و جهت پاسخگویی فنی با آیدی M_Khansari در پیامرسان بله در ارتباط باشید .

پس از ورود در قسمت ارسال نظر ، می توانید سوالات و یا دیدگاه های خود را مطرح نمایید.

 

سوالات متداول :


پیش از اقدام جهت انجام امور مالی و یا طرح سوال ، سوالات و پاسخ های  این قسمت را به دقت مطالعه نمایید :


۱. آیا امکان انجام امور مالی به صورت حضوری نیز فراهم است ؟ 

با توجه به شیوع ویروس کرونا ، امکان ثبت نام مالی بصورت حضوری وجود ندارد و تمامی مراحل جهت ثبت بصورت غیر حضوری است.
 فقط زمان تحویل چک ها و دریافت قرارداد شهریه با تعیین زمان توسط اولیا از مجموع زمان پیشنهادی ، حضوری و در همان روز صورت می گیرد.


۲.​​​​ در صورتیکه تعطیلی مدارس پایان یابد و کلاس ها حضوری و یا بنا به شرایط ، چند روز در هفته حضوری  و یا نیمه حضوری باشند ، مبلغ شهریه چه تفاوتی خواهد کرد ؟

شهریه تعیین شده هر یک از مقاطع ، برای حالت های حضوری ، نیمه حضوری و غیرحضوری است و با تغییر شرایط حضور و یا بازگشایی مدارس تغییر (کم و یا زیاد) نخواهد کرد .


۳. آیا شهریه فرزندم ، شامل تخفیف می شود؟


موسسه فرهنگی آموزشی تزکیه ، شرایط تخفیف را برای دوفرزندی (دو دانش آموز مشغول به تحصیل در سال تحصیلی آینده ) و همکاران پاره وقت و همکاران تمام وقت درنظر گرفته است و درصد تخفیف به رکورد دانش آموزی افراد واجد شرایط اختصاص داده شده است که در زمان ورود به پنل کاربری و در مسیر پرداخت برای کاربر نمایش داده می شود .


۴. مهلت انجام ثبت نام مالی تا چه تاریخی است؟


پیش دبستان ۱ و ۲ :  ۱۴۰۰/۲/۷ لغایت ۱۴۰۰/۲/۱۵
پایه اول دبستان : ۱۴۰۰/۲/۷ لغایت۱۴۰۰/۲/۱۸
پایه هفتم متوسطه اول : ۱۴۰۰/۲/۷ لغایت۱۴۰۰/۲/۱۸
مهلت زمان ثبت نام مالی سایر پایه ها متعاقبا از طریق پورتال و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.
لطفا انجام این امر را به روزهای پایانی موکول نفرمایید.


۵. آیا امکان تغییر زمان تحویل چک ها وجود دارد؟


لطفا پس از بررسی و هماهنگی های لازم،  زمان رزرو ملاقات مالی جهت تحویل چک ها و دریافت قرارداد شهریه را از مجموع روز و ساعات پیشنهادی و باقی مانده ، تعیین نمایید و در زمان مقرر تشریف بیاوردید .


۶. برای ثبت چک ها با مشکل مواجه شدم لطفا راهنمایی نمایید .


لطفا فیلم راهنمای آموزشی را به دقت مشاهده نمایید 

  • از مجموع انواع موجود جهت صدور چک ، یک نوع را انتخاب نمایید 
  •  بر اساس تاریخ های تعیین شده نسبت به صدور چک اقدام نمایید 
  • در ردیف هر چک ، نام بانک ، شماره چک ، شماره۱۶ رقمی صیادی (چنانچه چک ها قدیمی می باشند 16 رقم دلخواه در این قسمت وارد نمایید) و نام و کد شعبه و شماره حساب را به دقت وارد نمایید . 
  • تصاویر (پشت و رو) چک ها را  بارگذاری نمایید.

 

جهت انجام فرآیند ثبت نام مالی ، اینجا  کلیک نمایید.


چندرسانه‌ای :

راهنمای ثبت نام مالی

ویژه مقاطع موسسه فرهنگی آموزشی تزکیه
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.